Ez évben is szeretnénk összehozni egy „Lenkey-s”, vacsorával egybekötött találkozót, beszélgetést.
Időpontját 2016. február 19-én 17 órától tervezzük.
Helyszíne a Nemzeti Kávéházba Egerben (3300 Eger, Zalár u. 11.). Szeretettel várjuk a volt kollégák és diákok, valamint hozzátartozójuk jelentkezését.
Menü: kacsacomb, párolt káposztával és burgonyával, süti, ásványvíz.
Érdeklődni lehet:
Nagy Gábor 06-30-8589178 vagy nagy.gabor192©chello.hu
Munkácsi Sándor 06-70/6196121 vagy sandor.munkacsi©gmail.com
Üdvözlettel: Nagy Gábor